Стінки

На сьогоднішній день сучасна, красива, стильна меблева стінка – це точно продумана комбінація різних меблевих елементів (шафки, тумбочки тощо), яка застосовується для зручного розташування речей у Вашому домі. А також, вона служить головним елементом у Вашій вітальні, привертаючи погляди гостей своєю витонченістю та досконалістю. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати саме ту стінку, яка ідеально впишеться у Ваш інтер'єр.

Ще років двадцять-тридцять тому такий предмет меблів, як стіна, був неодмінним атрибутом будь-якої упорядкованої квартири. Без стіни неможливо було уявити жодну вітальню. Щоправда, у ті далекі часи меблева промисловість не могла порадувати співгромадян різноманітністю, і тому у радянських квартирах стояли типові польські чи югославські гарнітури. Поодинокі у всіх. Саме тому стінка надовго згодом стала символом одноманітності, і протягом тривалого періоду була дуже непопулярним предметом меблів.

Виконані роботи

Але час іде вперед, і колишні сумні типові стіни залишилися в минулому. Стінка в якомусь сенсі пережила друге народження. Тепер меблеві стіни можуть стати справжньою окрасою будь-якої вітальні. Стінка – це ідеальний варіант для розміщення бібліотеки або будь-якої колекції. Стінки для вітальні можуть бути зовсім різні на вигляд і комплектації, з різною кількістю відкритих і закритих секцій, з різними фасадами, декоративними елементами, приставними модулями і так далі. Стінки відмінно вписуються в будь-який інтер'єр і оптимізують простір, будучи ідеальним місцем для зберігання всього, що душі завгодно.

Щоб меблі ідеально вписалися в простір вітальні, краще замовити стінку в індивідуальному порядку. Тоді ми створимо саме те, що вам потрібно. Меблеві стіни на замовлення - чудовий варіант для приміщень нестандартних розмірів. Фахівці компанії «Орхідея» готові приїхати до вас, дослідити приміщення, зробити необхідні виміри, а також вислухати та обговорити всі ваші побажання щодо виготовлення меблів. Ми зробимо вам ідеальну стінку для вітальні, і вона буде прикрашати вашу вітальню довгі роки.

Контактная форма

    ×
    Зворотній дзвінок      ×