Вітальні

Індивідуальні вітальні під всі забаганки замовника

Проектуючи дизайн вітальні, потрібно пам‘ятати про те, що вона має бути комфортною, мінімалістичною, щоб не забирати багато місця та стильною, адже це саме та кімната, в якій Ви зустрічаєте гостей. «Яка найважливіша річ у цій кімнаті», -запитаєте Ви. Звісно ж шафа/ шафа-купе, якщо дозволяє квадратура. Там мають бути: нижнє відділення для взуття, простір для верхнього одягу та поличка для головних уборів.

Однак треба пам'ятати про те, що для такого приміщення буде недостатньо закритої шафи, оскільки є гостра необхідність у вішалці з гачками. Це цілком може бути елегантна вішалка на стіні або незвичайна вішалка-стійка, що розміщується в кутку передпокою, кожен із цих варіантів чудово впишеться в будь-який дизайн передпокою та виконати свої функціональні обов'язки. Адже повернувшись додому з вулиці в сніг чи дощ, не захочеться вішати промоклий одяг на плічка в шафу, ось тут і прийдуть на допомогу гачки на стіні.

Приклади наших робіт

Дизайнери стверджують - чим більше простір, тим кращий інтер'єр. Заощадити місце, а також розмістити взуття та одяг в одному місці допоможе встановлення над вішалкою полиці для шарфів та шапок, а під нею – маленької тумби для взуття. Ще одним обов'язковим атрибутом інтер'єру передпокою є дзеркало. Адже, залишаючи будинок, кожна людина оцінює свій образ. Підвісне дзеркало може мати поличку або тумбу для багатьох корисних та необхідних дрібниць. Якщо ж у передпокої дуже мало місця, то прийнятно зробити дзеркальні двері у шафі. Але за наявності в сім'ї дітей або домашніх тварин, не слід робити дзеркало на висоту шафи, оскільки внизу її доведеться чистити щодня.

Все більш затребуваними та популярними при оформленні передпокою стають шафи-купе, які робляться за індивідуальними замовленнями та задовольняють усім потребам господарів тієї чи іншої квартири. Адже такі шафи вражають різноманітністю своїх форм та функціональних можливостей. Вони можуть мати безліч бічних поличок, на яких знайдуть своє місце будь-які дорогі серцю дрібниці, а гачки для одягу, що розташовуються на бічних поверхнях шаф, допоможуть заощадити простір і зробити передпокій оригінальнішим.

Контактная форма

    ×
    Зворотній дзвінок      ×